Zajęcia o tematyce prozwierzęcej w Prywatnym Przedszkolu Pszczółka

Dzieci z Przedszkola Prywatnego Pszczółka w Lublinie zafascynowane tematem opieki nad zwierzętami, ponownie zaprosiły nas do siebie. Tym razem wspólnie z Łatką uczyły się prawidłowego zachowania w kontakcie z kotem i poznawały potrzeby typowe dla tego gatunku zwierząt. Wolontariusze ukazali ciekawy świat kotów, umożliwiając bezpośredni kontakt ze zwierzęciem, przedstawiając prezentację multimedialną, wspólnie z dziećmi oglądając akcesoria niezbędne do opieki nad koltem oraz bogato ilustrowaną literaturę popularno – naukową. Dziękujemy za wsparcie naszych podopiecznych!

Zachęcamy wszelkie placówki zainteresowane zajęciami z udziałem zwierząt do kontaktu z naszą Fundacją drogą mailową na adres info@www.fundacjaexlege.pl