Pierwsze miejsce w Programie „TESCO – Decydujesz, pomagamy”

Drodzy, miło nam poinformować, że Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE zajęła  PIERWSZE MIEJSCE w Programie „TESCO – Decydujesz, pomagamy” i wygrała grant w kwocie 5 tysięcy złotych zdobywając 21372 głosów!

Projekt „Duzi – małym, czyli lokalna społeczność walczy o prawa zwierząt” podczas oceny formalnej i merytorycznej został uznany za jeden z trzech najlepszych w naszym makroregionie. To dzięki głosom klientów sklepu TESCO nasza Fundacja zdobyła pierwszą nagrodę.

Fundacja EX LEGE za grant, który otrzymała jeszcze w tym roku zorganizuje edukacyjne wydarzenie w Lublinie. Do współpracy zaprosimy policję, Straż Miejską oraz służby celne. Podczas wydarzenia będą nam towarzyszyć zwierzęta, przygotujemy również m.in. konkursy i animacje dla dzieci. Pieniądze zostaną również przeznaczone na szkolenie wolontariuszy poszerzające ich umiejętności i wiedzę w zakresie działań na rzecz zwierząt oraz na zakup mini kamery, która będzie wykorzystywana podczas naszych działań interwencyjnych.

Cieszymy się bardzo, że po raz kolejny zwyciężyła pro-zwierzęca inicjatywa! Oddający głosy mają realny wpływ na pomoc krzywdzonym zwierzętom oraz przygotowanie ich do godnego życia, a także doprowadzenie do ukarania sprawców ich cierpienia.

Dziękujemy serdecznie za Państwa wsparcie!

nagroda