Fotorelacja z wydarzenia ZWIERZOLUBLIN 2019

Fotorelacja z IV edycji naszego autorskiego wydarzenia ZWIERZOLUBLIN 2019, które odbyło się w dniu 16 listopada br. w Galerii Olimp w Lublinie.

Dziękujemy wszystkim Gościom za liczne przybycie! Dziękujemy Galerii Olimp za wsparcie, Partnerom za owocną współpracę, fotografowi Psi Fotograf za efektowne zdjęcia, a naszym niezastąpionym Wolontariuszom za ciężką pracę!

PARTNERZY: Fundacja Epicrates, Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek, Stowarzyszenie Pomocy Królikom-Króliczy Zakątek w Lublinie, Schronisko dla Zwierząt w Lublinie, Gabinet behawioralny Frambos Club K-9, Konie, psy i my. Z&S Tkaczyk, Jump XL Lublin Park Trampolin, Eko-Patrol Straży Miejskiej Miasta Lublin.

Patroni Medialni: TVP 3 Lublin, Dziennik Wschodni, Kurier Lubelski, lublin112.pl. Wydarzenie zostało zrealizowane dzięki wsparciu Miasta Lublin.

>> zobacz fotorelację <<