ZWIERZOLUBLIN 2018

Już w najbliższą niedzielę 7 października zapraszamy miłośników zwierząt na trzecią edycję wydarzenia ZwierzoLublin organizowanego przy współpracy z Atrium Felicity w Lublinie. Wydarzenie po raz kolejny zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin.

Fundacja EX LEGE zaprezentuje swoich podopiecznych pochodzących z interwencji, udzieli porad prawnych dotyczących ochrony praw zwierząt, a także dotyczących naboru na wolontariat. Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa fotografii. W trakcie happeningu będzie również można zagłosować na projekt ZWIERZĘ NIE JEST RZECZĄ! M-131 Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin.

Z kolei członkowie Fundacja Epicrates wraz z Egzotarium udzielą porad prawnych, hodowlanych i weterynaryjnych z zakresu problematyki dotyczącej zwierząt egzotycznych oraz odpowiedzialnej terrarystyki. Dodatkowo każdy, kto odwiedzi nas tego dnia będzie miał możliwość zobaczyć egzotyczne zwierzęta pochodzące z interwencji fundacji.

W trakcie trwania imprezy będą mieli Państwo możliwość poznania podopiecznych Schronisko dla Zwierząt w Lublinie oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek.
Podczas tej edycji pojawi się także Stowarzyszenie Pomocy Królikom, które przyjmuje pod swoją opiekę bezdomne króliki i szuka im nowych, odpowiedzialnych domów. Z kolei Psie Przedszkole Bąbelek zaprezentuje metody szkolenia, organizacji zabaw dla psa, socjalizacji szczeniąt oraz elementy dogoterapii.

Wydarzeniu towarzyszyć będą także atrakcje dla najmłodszych przygotowanych przez Infinitum – mini konkurencje sportowe oraz gry edukacyjne na interaktywnej podłodze FunFloor. Dodatkowo w kąciku dla dzieci przewidziane są malowanie buziek i kącik plastyczny.

Spotykamy się w godzinach od 11.00 do 17.00 w Atrium Felicity przy Al. Wincentego Witosa 32 w Lublinie w okolicy sklepu Leroy Merlin.

Zapraszamy!

zwierzolublin2018