Zapraszamy na XIV Ekopiknik Rodzinny

Już w tę niedzielę 16 czerwca 2019 r. wspólnie z Urzędem Miasta Lublin zapraszamy Państwa na IX EKOPIKNIK RODZINNY. Wydarzenie będzie miało miejsce w Ośrodku Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim w godz. 12.00-17.00.

W tym dniu nasi Wolontariusze spotkają się z mieszkańcami Miasta Lublin. Wolontariuszom będą towarzyszy zwierzęta – podopieczni Fundacji, przebywający w domach tymczasowych. Na Naszym stoisku będzie również można spotkać właścicieli adoptowanych zwierząt, którzy zaprezentują swoich pupili i opowiedzą zainteresowanym, jakie problemy musieli pokonać i jakie sukcesy odnieśli decydując się na przyjęcie do swoich domów zwierząt doświadczonych przez los.

Gościnnie będzie towarzyszyć nam grupa teatralna z Przedszkola nr 35 w Lublinie, która odśpiewa na scenie wspólnie z publicznością hymn promujący właściwy stosunek do zwierząt. Dzieci odegrają również scenki sytuacyjne i wyrecytują wiersze. Autorami hymnu są wolontariusze EX LEGE, zaś jego wykonanie uświetni bębniarka Sylwia Lasok, zapraszając do nauki i zabawy publiczność.

Zapraszamy!

ekopiknik2019