Ankieta dom tymczasowy

  Przyjęcie pod dach szczeniaka oznacza, że „zagrożone” są podłogi, dywany, kable. Szczeniaki, a nawet psy dorosłe nie zawsze załatwiają się tam, gdzie tego chcemy, a w okresie wymiany zębów podgryzają.
  Szczenięta potrafią zawodzić, kiedy zostaną same w domu. To, jakimi psami będą w przyszłości, w dużej mierze zależy od ich opiekunów.

  Pies NIE MOŻE BYĆ PODARUNKIEM DLA DZIECKA! Psem nie można się znudzić, jak to często dzieje się w przypadku dziecięcych zabawek. Małe dziecko może niechcący, przez brak koordynacji ruchowej zrobić psu krzywdę i odwrotnie – szczeniak ma ostre zęby, może skaleczyć dziecko, może też na nie skoczyć i przewrócić. W każdym przypadku osoba dorosła bierze odpowiedzialność za powierzone przez Fundację zwierzę.

  Dane kontaktowe:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ankiecie przed-adopcyjnej dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu adopcyjnego przez Fundację Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

  Wszystkich Państwa, którym bliski jest los zwierząt zachęcamy do wspierania naszych działań. Wierzymy, że dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu uda nam się uratować wiele istnień. Ich życie zależy również od Ciebie!

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez witrynę.