Kika

Starość nie udała się Panu Bogu. Zazwyczaj ludzie, ale i zwierzęta, nie mają łatwo, kiedy lata uciekają nieubłaganie.
Kika to psia babcia. Sunia, która na pewno ma powyżej 10 lat. Urodziła się w pseudohodowli. Została kupiona, aby żyć, w nazwijmy to, kojcu. Lata zaniedbań zrobiły swoje, wyniszczyły jej ciało. Obecnie przebywa pod naszą opieką w awaryjnym domu tymczasowym. Pilnie poszukujemy dla tej niekłopotliwej suni ostatniej przystani, domu, który wynagrodzi jej stracone lata.

Kochasz starsze psy? Wiesz, jak zapewnić odpowiednią opiekę shih tzu?
Kika może mieszkać z innymi psami, potrzebuje jednak spokoju.
Napisz do nas.

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacji EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje@fundacjaexlege.pl
Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.

Kika