Szkolenie z zakresu posłuszeństwa psów

📢📣 ZAPROSZENIE ‼
Fundacja EX LEGE zaprasza mieszkańców Miasta Lublin na NIEODPŁATNE szkolenie z zakresu posłuszeństwa psów.
👉 Zajęcia odbędą się w Lublinie na terenie Strefy Psa przy SKENDE Shopping
w wymiarze czterech 45-min. spotkań dla każdej grupy uczestników.
📌 Terminy zajęć:
✔ 11 września 2023 r.
✔ 13 września 2023 r.
✔ 25 września 2023 r.
✔ 27 września 2023 r.
/ zajęcia odbywają się w godz. popołudniowych/
Szkolenie poprowadzi Paulina Bieniek, dyplomowany behawiorysta, instruktor tropienia użytkowego z ramienia Scent Mind po trzyletnim kursie. Paulina ukończyła również kurs trenerskim w Psiej Wachcie i kontynuuje edukację na kursie instruktorskim. Jest właścicielką 8 psów, w większości husky lub w typie stąd zainteresowanie psimi zaprzęgami i czynny udział w zawodach. Z adoptowanym psem w typie owczarka trenuje mantrailing czyli tropienie użytkowe. Z psami pracuje od 13 lat próbując różnych aktywności, prowadząc domowy hotel, konsultacje i treningi. Paulina jest również wolontariuszką Fundacji EX LEGE 💗.
WAŻNE❗ Każdy właściciel zwierzęcia jest zobowiązany okazać organizatorom książeczkę zdrowia psa wraz z aktualnymi szczepieniami oraz z odrobaczeniem. Zwierzęta biorące udział w szkoleniu muszą być zdrowe.
➡ 📧 Zgłoszenia prosimy kierować drogą mailową na adres: info@fundacjaexlege.pl
Decyduje kolejność nadesłania wymaganych dokumentów. Ilość miejsc ograniczona.
Projekt realizowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin.