Zwierzęta bez granic – Lublin dla zwierząt

🐶 ‼️📣ZAPROSZENIE 📢🦔🐱🐰
‼️ W sobotę 30.09 o godz. 12.00 zapraszamy do Galeria Olimp wszystkich miłośników zwierząt na nasze kolejne autorskie wydarzenie ZWIERZĘTA BEZ GRANIC – LUBLIN DLA ZWIERZĄT, na którym spotkacie się z mnóstwem niesamowitych zwierzaków oraz wolontariuszami lubelskich organizacji społecznych.
🤩 W programie m.in: ⤵
✅ Spotkanie z podopiecznymi organizacji
✅ Pokazy szkolenia psów
✅ Pokazy pracy psów służbowych Frambos Club K-9
✅ Porady behawiorysty
✅ Porady weterynaryjne
✅ Porady z ochrony prawnej zwierząt
✅ Atrakcje dla najmłodszych
👮‍♂️🚔 Będą z nami również funkcjonariusze Eko-Patrolu Straży Miejskiej Miasta Lublin oraz Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.
📅 Wydarzenie odbędzie się na parterze Galerii Olimp – patio główne w godzinach 12.00-18.00 ⏰
Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Lublin. 🫶
👉 Wstęp jest bezpłatny.
Projekt realizowany z budżetu obywatelskiego Miasta Lublin.
DO ZOBACZENIA! 💕🤗
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „GALERIA OLIMP PATRONAT HONOROWY PREZYDENT MIASTA UBLIN KRZYSZTOF ŻUK GODZ. 12-18 30 WRZEŚNIA (SOBOTA) ZWIERZĘTA BEZ GRANIC LUBLIN DLAZWIERZĄT PROGRAMIE WYDARZENIA SPOTKANIE PODOPIECZNYMI FUNDACJI RZECZ OCHRONY PRAW ZWIERZĄT ORGANIZACJI POKAZY TRESURY PSÓW PRACY PSÓW SŁUŻBOWYCH IOBRONNYCH ATRAKCJE DLA DZIECI ORGANIZATOR: PARTNERSTRATEGICZNY: PATRONAT MEDIALNY: ekoLublin BUDŻE dziennik kurier PARTNERZY: STOLICA 2023 MŁODZIEŻY LUBLIN SCHDERASKO Publinse MIASTO INSPIRACIE #lublin112.pl FRAMBOS Julek! WOLONTARIAT PSA”