Alex

CV na stanowisko najlepszego przyjaciela!

Imię: Alex
Moja waga: 30 kg.
Mój wiek: 2 lata.

Moje wcześniejsze życie — malutka klatka, z której nigdy nie byłem wypuszczany i bardzo w niej cierpiałem…
Moje teraźniejsze życie to dobrzy ludzie, którzy mnie uratowali i szukają mi cudownego domu stałego. Moje teraźniejsze życie to pełna miska, spacery i nieoceniona opieka tymczasowych opiekunów

Mój wygląd — jestem cudownym, puchatym, bliskim przodkiem owczarka!

Moje zainteresowania i umiejętności — uwielbiam spacery, nawet te bardzo długie, kocham aportować! Bardzo szybko się uczę nowych komend, jak przystało na potomka dumnego i mądrego owczarka. Bardzo chętnie spędzam czas nad wodą, uwielbiam pływać

Moje zachowanie w domu — nie niszczę i nie brudzę.

Relacje z innymi zwierzętami — dogaduję się z suczkami swojej wielkości.

Jakiego domu szukam?
Domu bez łańcucha czy kojca, domu, w którym będę kochany i będę wylegiwał się na swoim posłanku, obok swojego człowieka!

Jakich ludzi szukam?
Ludzi o wielkich sercach, którzy mnie pokochają miłością absolutną! Ludzi, którzy będą mnie nazywali swoim psim przyjacielem, którzy będą mnie przytulać i głaskać.
Proszę, zwróć na mnie uwagę i pokochaj mnie, a gwarantuję Ci, że odnajdziesz we mnie wiernego i kochającego przyjaciela, takiego na zawsze! Oddanego i gotowego wskoczyć za Tobą w ogień — bo taki właśnie jestem.

Jestem odrobaczony, zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

WAŻNE!
Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. Obowiązuje umowa adopcyjna.

W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.